Kurumsal

Menikini ürünleri Türkiye Distribütörü KENT AMBALAJ LTD. ŞTİ., 15 yılı aşkın ilaç, ambalaj ve makinaları ve finans sektörü deneyimli ortakları, esans ve lojistik konusunda uzman kadrosu ile 2008 senesinden beri faaliyettedir. Özellikle İlaç ve Kozmetik endüstrilerine primer ürün ambalajı tedariği gerçekleştiren firmamız, temizlik ve sanitizasyon için buhar makineleri üreten İtalyan Menikini şirketinin Türkiye Distribütörlüğünü 2015 senesinde almış ve çok kısa sürede Türkiye’deki hem ulusal, hem de uluslararası şirketlerin çözüm ortağı olmayı başarmıştır.

Şirketin misyonu, en geniş tedarikçi portföyü ile müşterilerine EKSİKSİZ ve ZAMANINDA HİZMET vermektir. Müşterilerinin STRATEJİK İŞ ORTAÄžI olmayı hedefleyen şirketimiz, etik çalışma, etkin iletişim ve insana saygı temel değerleri ile kendisini, MÜŞTERİ, TEDARİKÇİ VE ÇALIŞAN MEMNUNİYETİne adamaktadır. Merkezi İstanbul’da bulunan şirketimizin İsviçre Ofisi, müşterilerimize “zamanında hizmet” politikamız çerçevesinde, Avrupalı tedarikçilere daha yakın olmak maksadıyla, Cenevre’de 2012 senesinde kurulmuştur.

Çalışanlarının gelişimi için de yatırım yapmakta olan şirketimiz pek çok konuda çalışanlarına eğitim fırsatı sağlamaktadır. Düzenli eğitim programları organize etmekte ve kadrosunu genişletmekte, bu yaklaşım ile müşteri hizmetlerinin kalitesini de arttırmaktadır. Tedarikçilerini ve ürün çeşitliliğini her geçen gün arttıran KENT AMBALAJ LTD. ŞTİ., sadece ürün temini ile değil, ürünler konusunda vereceği doğru ve eksiksiz bilgilerle de müşterileri memnuniyetini sağlamaktadır.